FOTOALBUMY - Wideofilmowanie - Fotograf ślubny

Idź do spisu treści

Menu główne

FOTOALBUMY


Fotoalbumy

Zdjęcia ślubne wymagają odpowiedniej prezentacji. Wykonuję albumy tradycyjne, fotoalbumy i fotoksiążki. Kartki fotoalbumów wykonane są na papierze fotograficznym satynowym o strukturze jedwabiu lub perłowym. Każdy fotoalbum jest odpowiednio projektowany, dzięki temu ma swój niepowtarzalny styl. Dzięki odpowiedniemu wykonaniu oraz dokładnemu złożeniu fotoalbumu oraz starannie wykonanej okładki taki fotoalbum jest wyjątkową i solidną pamiątką rodzinną na wiele pokoleń. Współpracuję z najlepszymi firmami w kraju na rynku poligrafii ślubnej, które zapewniają najwyższą jakość (zakłady lokalne nie są w stanie wykonać takich fotoalbumów i zapewnić takiej jakości).


Rozkładówki

W fotoalbumach zdjęcia drukowane są bezpośrednio na kartkach. Nie są wklejane tak, jak to ma miejsce w albumach tradycyjnych. Jedna rozkładówka to 2 strony w fotoalbumie. w zależności od stylu i rozkładu zdjęć, możliwych kombinacji jest nieskończenie wiele. Po wydrukowaniu rozkładówki składane są „na gorąco” w 1 fotoalbum, który jest następnie oprawiany. Ten rodzaj klejenia zapewnia najwyższą trwałość, jakość i sztywność kartek. Fotoalbum staje się odporny na falowania i odkształcania się kartek pod wpływem temperatury i wilgoci.


Różnorodność formatów

W przypadku fotoalbumów ślubnych proponuję format 20×30 cm (wysokość x szerokość) lub format kwadratu 20×20. Dostępne są także inne, wielkość w cm: 40×30 (wysokość x szerokość), 30×40, 30×30, 30×22, 20×30, 25×25, 20×20, 20×15, 15×20, 15×15, 15×10. Ilość kartek w fotoalbumie jest dowolna. W pakietach ślubnych oferowane są standardowe ilości – 11 lub 15 rozkładówek (odpowiednio – 22 lub 30 stron + okładka).

 
Przekierowanie do serwisu nasz-album.pl
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego
studiofotovideohd.pl - Fotografia ślubna, weselna i okolicznościowa. Proponujemy wideofilmowanie w HD oraz fotoksiążki. Fotograf na ślub i wesele
Mława